Spodenki biegowe Compressport Over Shorts

Compressport Over Shorts, jak sama nazwa wskazuje, są spodenkami, które zakłada się na bieliznę biegową lub na spodenki przylegające do ciała. Jaki jest jednak sens zakładania drugiej pary spodenek? Odpowiedź jest banalnie prosta. Swego czasu biało-czerwoni kolarze stali się bohaterami internetowych memów, ponieważ ewidentnie znajdowali się w różnych strefach czasowych.

kolarze

Mężczyzna zbudowany jest tak, a nie inaczej, więc chociażby ze względów estetycznych warto rozważyć założenie spodenek Over Shorts. Drugi powód może być bardziej błachy. Osoby o delikatnych/wrażliwych pachwinach mogą mięć problemy z otarciami w tych miejscach jeśli nie założą odpowiedniej bezszwowej bielizny biegowej. Wówczas na owe biegowe majtki wypada założyć jakieś spodenki.

compressport over shorts

Spodenki Compressport Over Shorts wykonane zostały z niesamowicie lekkiej i przewiewnej tkaniny, w wyniku czego praktycznie ich nie czuć po założeniu i w ogóle nie krępują ruchów. Dzięki hydrofobowym właściwościom spodenki pozostają praktycznie suche podczas całego biegu. Zastosowanie takiej tkaniny ma jednak jeden mały minus. Spodenki są prześwitujące, więc koniecznie należy coś pod nie założyć. Co ciekawe producent sugeruje jako jeden ze sposobów ich użycia wspólnie z opaskami kompresyjnymi na uda, ale to już chyba tylko na planie filmu dla dorosłych. Konstrukcja pasa została natomiast tak przemyślana i wykonana, aby nie uciskać podbrzusza. Elastyczną część połączono w taki sposób, aby układał się na kształt litery V, dzięki czemu przy okazji uzyskano kieszeń w przedniej części spodenek. Kieszń ta jest ta tyle pojemna, że bez problemu zmieści się w niej żel, telefon, czy kamera GoPro. Co ciekawe kieszeń skonstruowana jest tak, że nawet przy tempie około 4:15/km nie wypadła mi z niej kamera, jednakże nie było to najwygodniejsze miejsce do jej trzymania.

DCIM101GOPRO

Compressport Over Shorts kosztują 199 złotych. Dużo. Być może nawet za dużo. Jednak na tle konkurencyjnych „markowych” produktów cena ta nie wydaje się już na tak wysoką. Nie będę jednak dywagował nad tym ile takie spodenki powinny kosztować. Pomimo tego, że są świetnie wykonane i biega się w nich na prawdę wygodnie (ponieważ ich w ogóle nie czuć), to jednak nadal są drogie. Być może jest to propozycja idealna dla osób, które wygodę cenią sobie ponad wszelkie koszta. No i oczywiście dla osób szukających specyficznej bielizny erotycznej, ponieważ produkt swoją wyjątkowością może wpłynąć na polepszenie nie tylko sportowej sfery życia…


PS Naszą reprezentację „zegarów świata” ostatnimi czasy próbowały przebić kolumbijskie kolarki (a w zasadzie projektant ich strojów), ale to już historia o kolorach mniej i bardziej udanych.

colombia
el Kapitano

el Kapitano

editor

el Kapitano. Marynarz. Triathlonista. Więcej w zakładce "o mnie".

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *