Słuchawki JBL Yurbuds Focus 200

Z racji wykonywanego zawodu, co może niektórych zaskoczyć, ponad siedem miesięcy w roku trenuję w przysłowiowych czterech ścianach. Daje to w sumie kilkaset godzin rocznie spędzonych na rowerze spinningowym i bieżni elektrycznej oraz „grając w gumę”, ale o tym może innym razem. Kluczem do realizacji treningów w takich warunkach jest zajęcie głowy muzyką lub filmem, więc odpowiedni telefon, tablet i słuchawki są dla mnie równie ważne, jak porządny rower spinningowy i bieżnia. Przez lata trenowałem z wieloma słuchawkami, ale dopiero o JBL Yurbuds Focus 200 mogę w końcu powiedzieć, że idealnie sprawdzają się w sporcie.

Słuchawki zostały zaprojektowane i wykonane tak, aby po umieszczeniu ich w uszach nie zmieniły swojego położenia bez naszej woli, niezależnie od tempa biegu, czy poziomu wysiłku na rowerze. A wszystko to dzięki zastosowaniu technologii „twistlock”, polegającej na początkowym umieszczeniu słuchawki w uchu pod kątem i jej obrotowi.

twistlock

Co ciekawe, dzięki ergonomicznym kształtom w ogóle nie czuć, że mamy je na sobie. Słuchawki są oczywiście odporne na pot i wodę, co jest warunkiem koniecznym długowieczności słuchawek sportowych. Kolejną ważną ich cechą jest takie dopasowanie do ucha, aby nie odcinać dźwięków zewnętrznych. A wszystko to przy zachowaniu jakości dźwięku na bardzo wysokim poziomie.

focus-200-magnets

W tylnej części słuchawek umieszczono magnesy „Quik Click”. Ich zadaniem jest połączenie słuchawek kiedy z nich nie korzystamy celem zapobiegania plątaniu się przewodów, bądź ułatwienia transportowania ich za szyją.

ybuds.017

Słuchawki JBL Yurbuds Focus 200 dostępne są w 5 kolorach (2 męskie i 3 damskie), a ich cena zaczyna się od 119 złotych.

Podsumowując, mogę śmiało stwierdzić, że są to bezsprzecznie najlepsze słuchawki sportowe z jakimi trenowałem do tej pory i są zdecydowanie warte polecenia.

el Kapitano

el Kapitano

editor

el Kapitano. Marynarz. Triathlonista. Więcej w zakładce "o mnie".

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *