unReal – kolarstwo w krainie czarów

unReal jest zapierającym dech w piersi dramatem w 8 aktach. Każdy akt przenosi nas z realnego świata i szarej codzienności do świata dzikiej krainy cudów. Z pomiędzy betonowych ścian i stalowych konstrukcji przenosimy się do świata bez granic. Twórcy filmu pokazują nam, że miejsca te nie znajdują się wcale daleko, ani nie są trudne do odnalezienia, ale jednak niewiele osób jest w stanie je odkryć. W tym „nierzeczywistym” świecie Matka Natura daje nam możliwość obcowania ze sobą o każdej porze doby i roku.

Zdjęcia, muzyka, plenery, a przede wszystkim nieprawdopodobne wręcz zdolności kolarzy zjazdowych powodują, że po blisko 50-minutowej audiowizualnej uczcie sami zechcemy wyrwać się z otaczającej nas rzeczywistości i poszukać własnego „nierzeczywistego” świata. Ten film to także wołanie o ochronę środowiska naturalnego, którego piękno i czar z każdym dniem musi ustępować miejsca temu rzeczywistemu światu.

Odrzuciwszy filozoficzne przesłania jakie niesie ze sobą ten film, pozostajemy z wybitnym dziełem, którego piękno doceni każdy fan kolarstwa!

Na stronie internetowej twórców filmu unReal znajdziecie linki do serwisów oferujących możliwość jego zakupu (w cenie 10 lub 12 dolarów w zależności od rozdzielczości), bądź odtworzenia na życzenie (za 4 lub 5 dolarów w zależności od rozdzielczości). Ponadto co kilka tygodni film można oglądnąć za darmo na stronie internetowej Teton Gravity Research, a najbliższa okazja ku temu będzie miała miejsce od godziny 9 rano czasu środkowoeuropejskiego 6 listopada 2015 roku, do godziny 9 rano czasu środkowoeuropejskiego 7 listopada 2015 roku. Aby mieć możliwość bezpłatnego oglądnięcia filmu należy zarejestrować się na stronie Teton Gravity Research.

el Kapitano

el Kapitano

editor

el Kapitano. Marynarz. Triathlonista. Więcej w zakładce "o mnie".

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *